Lefkoşa Sublimasyon Baskı Ürünler

Sublimasyon Baskı Ürünleri

Günümüzde neredeyse herkes aynı markaları giyiyor, aynı yerlerde yemek yiyor ve aynı takıları takıyor. Sanayi devrimi sonrasında ortaya çıkan seri üretimin bugün zirvesinde yaşıyoruz diyebiliriz. Sokağa çıktığınızda ya da bir alışveriş merkezine gittiğinizde sizinle aynı tişörtü ya da aynı ayakkabıyı giyen veya aynı takıyı takan ya da aynı bilgisayarı, telefonu ve takvimi kullanan birçok insana rastlamanız çok muhtemel. Bu yüzden, artık insanlar özel hissetmek ve eşsiz olduklarını duyumsamak için kişiselleştirilmiş ürünleri tercih ediyorlar.

Sublimasyon ürünler denince akla ilk gelenler üzerine istediğiniz bir şekil, figür, resim ya da fotoğrafın basıldığı bir kupa ya da telefon kılıfı gelmekte. Herhangi bir resmi, şekli, figürü ya da fotoğrafı kupalara, plakalara ve diğer sert yüzeylere bastırmak istiyorsanız süblimasyon ürünler tam size göre. Süblimasyon ürün üretiminde üç ana bileşen (süblimasyon mürekkebi, ısı ve basınç) kullanılır ve özel kaplanmış seramik, metal ve polyester kumaşa arzu edilen fotoğraf, resim, şekil veya figür uygulanır.

Kişiye özel tasarım ürünleri için kullanılacak resim, figür, şekil ya da fotoğraf günümüzde artık tamamen bilgisayar ortamında gerçekleştirilen bir sürecin sonunda tasarlanmakta. Bilgisayar ortamında tasarım programlarıyla hazırlanan bu tasarımların ürünün üzerine basılması ise önemli bir başka süreçtir ve en az tasarımın hazırlanması kadar önemlidir.

Süblimasyon ürünleri hazırlamak, yüksek çözünürlük ve kontrastın yanı sıra renk kalitesi, dengesi ve uyumu gerektirir. Ayrıca baskı sayısının fazla olması durumunda maliyet de oldukça düşmektedir. Bir tasarımı hazırlamak doğal olarak çok önemli bir süreçtir. Ancak, tasarımın sublimasyon ürün üzerinde yer almasını sağlamak da en az hazırlık süreci kadar önemlidir. Zira, süblimasyon ürünler sizin kişiliğinizi, duygu ve düşüncelerinizi yansıtan önemli araçlardır. Yüksek çözünürlüğe sahip ve renklerin doğru biçimde ortaya çıktığı bir ürün baskısı etrafınızdakiler üzerinde güzel bir izlenim bırakmanızı sağlayacaktır. İşte bu noktada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yüksek kalitede ve zamanında baskılarınız için tercih edebileceğiniz en önemli iş ortağınız Fıstık Copy Center yardımınıza yetişmekte.

Tecrübesiyle sektörün en önde gelen firmalarından biri olan Fıstık Copy Center’da en son teknolojiye sahip donanım, ekipman ve cihazları kullanıyor ve çeşitli formatlarda süblimasyon ürünü imal ediyoruz. Detaylı ve çok özel tasarımlarınızın baskısını en profesyonel şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Süblimasyon ürünler söz konusu olduğunda, kullanılan cihazların yanı sıra kullanılan malzemenin kalitesi de önem arz etmektedir. Biz de tasarımlarınızda en kaliteli materyalleri ve boya malzemelerini kullanıyoruz. Tasarımlarınız için kullandığımız materyal ve boyaların kalite özellikleri üretim süreçlerimizin tümünde sürekli kontrolden geçirilmektedir.

Sublimasyon ürünleri bu iş için özel olarak dizayn edilmiş dijital baskı cihazları kullanılarak hızlı ve kaliteli biçimde üstün kaliteli malzemeler üzerine basılmaktadır.

Lefkoşa süblimasyon ürün talebinin yoğun olduğu bir şehir. Akla gelebilecek her türlü tasarım baskılarınız için Fıstık Copy Center’i tercih edebilirsiniz. Acil ortaya çıkan baskı ihtiyaçlarınızda da yardımınıza yetişiyor ve ürününüzü en kısa süre içinde teslim ediyoruz.

Fıstık Copy Center Lefkoşa sublimasyon ürünler kapsamında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteye sahip olmakla kalmayıp konusunda uzman personeliyle ürünlerinizin üstün kalitede üretimini tam da istediğiniz standartlarda sağlamaktadır. Lefkoşa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tamamına hizmet veriyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Süblimasyon ürün kapsamında bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun boyut ve fiyatlarla hizmetinizdeyiz.