Lefkoşa Kartvizit

Kartvizit

Kartvizitler genellikle bir kişinin adını, e-posta adresini, telefon numarasını, web sitesini ve şirket adını içeren standart boyutları geçmeyen boyutlara sahip kartlardır. Kartvizitler genellikle başka insanlarla tanıştığınızda iletişim kurmak için gerekli bilgilerin pratik bir paylaşma yolu ve kurumsal etkinliklerde diğer kişilerin iletişim bilgilerini almak için kolay bir kaynaktır. Günümüzde çok farklı şekil ve malzemeden imal edilen sıra dışı kartvizitlere rastlamak mümkün. Hatta üzerinde yalnızca bir kare kod bulunan kartvizitler dahi görmek mümkün.

Kartvizit cebe ya da cüzdana giren küçük bir araç gibi görünse de bundan daha fazlasını ifade eder. Zira kişiliğinizi, şirketinizin tarzını ve profesyonelliğinizi yansıtan bir araçtır aynı zamanda. Bu yüzden de küçümsenmemesi gereken bir detaydır. Bilgisayar ortamında tasarım programlarıyla hazırlanan bir kartvizitin değişik malzemelerden üretilen bir kart üzerine dökülmesi önemli bir süreçtir ve en az kartvizit tasarımının hazırlanması kadar önemlidir.

Bir kartvizit tasarımını hazırlamak doğal olarak önemli bir süreçtir. Ancak, kartvizitin baskısı da en az hazırlık süreci kadar önemlidir. Zira, müşterilerinize ve paydaşlarınıza tarzınızı ve profesyonelliğinizi yansıtmak için ilk aşamada kartvizitinizi kullanırsınız. İlk izlenim her zaman önemlidir ve kartvizitler sizin müşteri ve paydaşlarınız üzerinde oluşturacağınız ilk izlenim için sanıldığının aksine çok ama çok önemli araçlardır. Tasarımıyla göz dolduran, kullanılan malzeme ile etkileyen ve tasarımda ön görülen renklerin doğru biçimde ortaya çıktığı kartvizitler ile müşterilerinizi etkileyebilir, onlarla doğru bir iletişimin ilk adımını atabilir ve işinizi büyütme konusunda ciddi bir yolu kat etmiş olabilirsiniz. İşte bu noktada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yüksek kalitede ve zamanında baskılarınız için tercih edebileceğiniz en önemli iş ortağınız Fıstık Copy yardımınıza yetişmekte.

Çok farklı malzemeler kullanarak çok değişik tasarımlara sahip kartvizit baskıları yapan firmamızda en son teknolojiye sahip cihazları kullanıyor ve arzuladığınız boyut ve şekilde baskı yapabiliyoruz. Detaylı ve çok özel tasarımların baskısını en profesyonel şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Kartvizit baskılarında, kullanılan donanım ve cihazların yanı sıra kullanılan malzemenin kalitesi de önem arz etmektedir. Biz de kartvizitleriniz için en yüksek kalitede malzemeleri kullanıyoruz. Kartvizitlerinizde kullandığımız malzemelerin kaliteleri, kartlardaki selüloz içeriği ve kâğıt hamuru üretim süreçlerimizde sürekli kontrolden geçirilmektedir.

Lefkoşa kartvizit ihtiyacının yoğun olduğu bir şehir. Aklınıza gelebilecek her türlü kartvizit baskısı için Fıstık Copy Center’i tercih edebilirsiniz. Acil ortaya çıkan baskı ihtiyaçlarınızda da yardımınıza yetişiyor ve istediğiniz sayıdaki kartviziti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin her noktasına en kısa süre teslim ediyoruz.

Fıstık Copy Center Lefkoşa kartvizit baskısı kapsamında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteye sahip olmakla kalmayıp konusunda uzman personeliyle kartvizitlerinizin üstün kalitede üretimini tam da istediğiniz standartlarda sağlamaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tamamına hizmet veriyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Kartvizit baskısı kapsamında bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun boyut ve fiyatı seçebilirsiniz.